کجا – جایی که اختلاف میلیون واردات وارداتی

کجا – جایی که: اختلاف میلیون واردات وارداتی کشاورزی وعده غذایی رژیم غذایی مواد غذایی محصولات غذایی

گت بلاگز اخبار حوادث شوهرم خبر رسان تلگرام بازی می‌کرد در سیمان دفن‌اش کردم

زنی ٤٣ساله شوهرش را مسموم کرد، در بشکه انداخت، آتش زد و روی او سیمان ریخت. این زن سه روز با جسد شوهرش در منزل ماند تا این که خود را تسلیم پلیس کرد. ساعت ٢٢

شوهرم خبر رسان تلگرام بازی می‌کرد در سیمان دفن‌اش کردم

شوهرم خبر رسان تلگرام بازی می کرد در سیمان دفن اش کردم

عبارات مهم : جنایت

زنی ٤٣ساله شوهرش را مسموم کرد، در بشکه انداخت، آتش زد و روی او سیمان ریخت. این زن سه روز با جسد شوهرش در منزل ماند تا این که خود را تسلیم پلیس کرد. ساعت ٢٢ یکشنبه ٢٧ خرداد امسال خانمی با مرکز فوریت های پلیسی ١١٠ تماس گرفت و گفت که همسرش را به قتل رسانده هست. بلافاصله عنوان به کلانتری ١٤٨ انقلاب اعلام شد و ماموران با حضور در محل وقوع جنایت، در پشت بام یک ساختمان چهار طبقه در خیابان اسکندری شمالی اطلاع پیدا کردند زنی ٤٣ساله اقدام به دفن کردن جسد همسر ٥٨ساله اش کرده و روی جسد را نیز با سیمان پوشانده است.

حالا ٤روز از این جنایت هولناک می گذرد ولی عامل جنایت که همسر مقتول است یک لحظه عذاب وجدان رهایش نکرده. کابوس این جنایت هر شب در روح و روانش جا خوش کرده. خودش می گوید شوهرم به خوابم می آید آن هم با ظاهری وحشتناک. در ادامه گفت وگوی این زن را با «شهروند» می خوانید:

آیا شوهرت را به قتل رساندی؟
خیلی مشکوک بود. می دانستم در اینترنت زیرآبی می رود. به همین علت هر لحظه باهم درگیر بودیم. روز جنایت هم مرا به باد کتک گرفت. بریده بودم. فقط می خواستم از زندگی ام محو شود. البته از همان شروع زندگی با همسرم اختلافات شدیدی داشتیم و حتی بعد از تولد دخترمان این اختلافات همچنان ادامه داشت.

شوهرم خبر رسان تلگرام بازی می‌کرد در سیمان دفن‌اش کردم

تصور می کردی همسرت خیانت می کند؟
خیلی مشکوک بود. مدام در اینستاگرام و خبر رسان تلگرام درحال چت کردن بود.

ابتدا او را مسموم کردی؟
می دانستم که همسرم علاقه شدیدی به شیرموز دارد، یک لیوان شیرموز آماده کرده و داخل آن داروی خواب آور ریختم. زمانی که همسرم آبمیوه را نوشید، بیهوش شد. من بعد از چند ساعت بالای سرش رفتم. بدنش کاملا سرد شده است بود و نفس نمی کشید. ترسیده بودم. جسد را داخل پتو پیچیده و از محل سکونتمان در طبقه چهارم به پشت بام منزل انتقال یافته کردم.

در پشت بام چه کار می خواستی بکنی؟
در آن لحظه فقط می خواستم از چشمان دو دختر ١٨ و ٢١ساله ام دور شود. ولی هنگامی که به پشت بام رسیدم تصمیم گرفتم جسد او را آتش بزنم. به همین علت جسد شوهرم را داخل یک بشکه انداختم. بشکه خالی ٢٢٠لیتری. روی آن بنزین ریختم. شعله های آتش بسیار بلند بود. از وحشت این که همسایه ها متوجه عنوان شوند بلافاصله آتش را خاموش کردم. فردای آن روز دوباره به پشت بام رفتم و جسد را این بار به شیوه ای دیگر آتش زدم ولی چون دود ناشی از آتش بسیار شدید بود، همسایه ساختمان روبه رو به این عنوان اعتراض کرد و من ناچار به خاموش کردن دوباره آتش شدم. گیج و سردرگم شده است بودم که با جسد چه کار کنم.

در آخر چه کار کردی؟
ناگهان متوجه کیسه سیمان بالای پشت بام شدم. سیمان را داخل بشکه ریختم و با تهیه بتن جسد را داخل آن دفن کردم. دو روز از این عنوان گذشت. بوی شدید ناشی از فساد جسد، ساختمان را پر کرده و همین عنوان باعث اعتراض شدید همسایه ها شده است بود.

زنی ٤٣ساله شوهرش را مسموم کرد، در بشکه انداخت، آتش زد و روی او سیمان ریخت. این زن سه روز با جسد شوهرش در منزل ماند تا این که خود را تسلیم پلیس کرد. ساعت ٢٢

عذاب وجدان گرفتی؟
از همان شب اول عذاب وجدان داشتم ولی مبارزه می کردم. تا اینکه ٢٧خردادماه بعد از تاریک شدن هوا، جهت پیداکردن چاره ای جهت خلاص شدن از بشکه حاوی جسد به پشت بام رفتم که ناگهان دخترم هم جهت پیداکردن علت بوی شدید ناشی از فساد جسد به پشت بام آمد. با دیدن بشکه، به ناچار عنوان فوت پدرش را با او در میان گذاشتم. آخر تصمیم گرفتم عنوان را به پلیس اطلاع دهم و به همین علت با پلیس تماس گرفتم و عنوان فوت همسرم را اطلاع دادم. دقایقی نگذشت که پلیس به منزل مان آمد و به بالای پشت بام رفت. همه چیز را بررسی کرد و من دستگیر شدم.

شهروند

واژه های کلیدی: جنایت | سیمان | تلگرام | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog